Vítejte na mém Radusfka blogu...

Charlie Hunnam

7. dubna 2007 v 19:16 | Radusfka |  Filmománie

Charles (Matthew) Hunnam

Mladý sympatický britský herec se narodil dne 4. 10. 1980 v Newcastle, Anglie.
Je druhým nejstarším ze čtyř chlapců a rodina a jeho blízké okolí mu říká Charlie.
Charlie Hunnam se proslavil v UK rolí 15 letého homosexuála Nathana Maloney v kontroverzním TV seriálu "Queer as Folk" (queer znamená buzerant).
Jeho debutem v USA byla role Embryho Larkina v thrilleru "Abandon" (Opuštěná) po boku Katie Holmes a Benjamina Bratta. V tomtéž roce (2002) se do širokého diváckého povědomí dostal i coby "Nicolas Nickleby" ve stejnojmenném filmu, kde mu hereckou partnerkou byla Anne Hathaway.
Nepřehlédnutelným byl jeho člen domácí gardy z období americké občanské války ve filmu "Návrat do Cold Mountain." V roce 2005 spolu s Elijahem Woodem v "Green street hooligans" se stal fotbalovým fanouškem "hooliganem", za jehož ztvárnění sklidil jen chválu. Následoval snímek "Children of men" (Potomci lidí), kde měl sice jen vedlejší roli, ale větší prostor by měl dostat v právě natáčeném filmu "Memoirs of Hadrian"(2007), kde se objeví Antonio Banderas a Juliette Binoche.

Charlie je doslova závislý na čokoládovém mléce." Dám si přinejmenším tři denně."
Má dvě kočky - Mavis a George a jeho hereckými idoly jsou Daniel Day-Lewis a Sean Penn.
V letech 1999-2002 byl ženatý s holywoodskou herečkou Katherine Towne, se kterou se seznámil při konkurzu pro seriál "Dawson´s creek" a vzal si ji po třítýdenní známosti.
Je velikým fanouškem hip hopu, rád maluje a fotografuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama